خط مشی حریم خصوصی کاربران


مقدمه این داکیومنت جهت بیان خط مشی ما در راستای حفظ و صیانت از حریم خصوصی کاربران و بیان نوع اطلاعاتی که از بازدید کنندگان وب سایت vs2 جمع آوری میشود و نحوه استفاده از این اطلاعات، طراحی گردیده است.
حقوق کاربران : کاربران ما هر لحظه میتوانند نسبت به بروزرسانی و یا حذف اطلاعات شخصی از طریق اشتراک خود اقدام نمایند. همچنین در صورت عدم دسترسی به حساب کاربری میتوانند درخواست های خود مبنی بر بروزرسانی و یا حذف اطلاعات شخصی را از طریق آدرس ایمیل info@vs2.ir ارسال نمایند.

آدرس های وب : اطلاعات جمع آوری شده توسط vs2 از کاربران شامل آدرس های وب است که به درخواست کاربر اقدام به کوتاه سازی آن میشود. این آدرس ها تنها با تایید و به درخواست خود کاربران ارسال میگردند.

مشخصات دستگاه: جهت ارائه گزارش جامع به کاربران. vs2 اطلاعات دستگاه های کاربران ثانویه که به لینک های کوتاه شده مراجعه میکنند را نگهداری میکند. این اطلاعات شامل مشخصات سیستم عامل و مرورگر و دستگاه (موبایل و یا دسکتاپ) است. مشخصات موقعیت: جهت ارائه گزارش کامل از موقعیت کاربران ثانویه، یون مشخصات موقعیت کاربران ثانویه را نگهداری میکند. این اطلاعات شامل آدرس IP کاربران ثانویه میگردد.